Jak rzucić palenie? To pytanie nierzadko spędza sen z powiek wielu zwolennikom „puszczania dymka”. Jeśli chcesz rozpocząć nowy etap w swoim życiu i odzyskać wolność, cieszyć się życiem bez nałogu, powinieneś podjąć wyzwanie, które pozwoli wygrać tę walkę i odetchnąć z ulgą…

Wsparcie w realizacji tego ambitnego postanowienia zapewnia Tabex, który pomoże zredukować głód nikotynowy i zaprzestać palenia tytoniu. Utrzymanie się w swoim postanowieniu i wspieranie kuracji lekiem dostępnym w aptece bez recepty pozwala na stopniowe zmniejszanie uzależnienia organizmu, a następnie na całkowite odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny.

Korzyści z rzucenia palenia są niezliczone. Wśród nich najbardziej zauważalna jest poprawa wyglądu, lepsze samopoczucie oraz znacząca poprawa kondycji organizmu. Jeśli więc boisz się kolejnej porażki i tym razem faktycznie pragniesz uwolnić się od nałogu raz na zawsze sięgnij po lek, który wesprze Cię w realizacji tego postanowienia. Rzucenie palenia daje możliwość zachowania energii, radosnego samopoczucia i atrakcyjności oraz zdrowia, a przede wszystkim odzyskania kontroli nad własnym życiem…

Bez dymu i bez nadmiernych kilogramów

Negatywne skutki rzucenia palenia to obawa, która często zaprząta myśli osób, które chcą zerwać z nałogiem. Wiele osób tłumaczy, że wciąż sięga po papierosy z obawy prze przybraniem na wadze. Jednak trzeba podkreślić, że 1/3 osób, która przestaje palić nie tyje a Ci, którzy podczas tytoniowego odwyku zyskują nadprogramowe kilogramy, zwykle spalają je w wyniku aktywności fizycznej.

Zresztą palenie szkodzi znacznie bardziej zdrowiu niż nieco więcej spożytych kalorii. W tym przypadku, podobnie jak walce z nałogiem ważna jest odpowiednia motywacja i duża dyscyplina.

Istotne są również elementy wspierające nikotynowy odwyk, takie jak lek Tabex, który już w kilka dni pozwala zmniejszyć uczucie głodu nikotynowego, co znacznie zwiększa efektywność terapii. W trakcie kuracji trzeba pamiętać o regularności spożywanych posiłków, co zapobiegnie napadom głodu i przytyciu.

Rzucenie palenia bez nadmiernych kilogramów jest możliwe, dlatego czas porzucić wymówki i przystąpić do działania. Wolność smakuje najlepiej…

W zdrowym ciele chęci wiele! Jak uzależnienie od papierosów zamienić na uzależnienie od aktywności fizycznej

To, że palenie szkodzi wiedzą wszyscy, jednak nie każdy tę świadomość przekłada na niechęć do sięgnięcia po papierosa. Nie ma jednej niezawodnej drogi do tego, żeby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak rzucić palenie. Jednak są sposoby, które pomagają zwycięsko wyjść z uzależnienia.

Tak jak lek Tabex, który pomoże rozstać się z papierosami raz na stałe. Poprzez stopniowe odzwyczajenie organizmu od nikotyny preparat pomaga odzyskać kontrolę nad własnym życiem i pozbyć się nałogu na zawsze. Rzucamy palenie i nagle okazuje się, że w ciągu dnia mamy kilkadziesiąt dodatkowych wolnych minut, które dotychczas spędzaliśmy przy popielniczce.

Jak spożytkować wolny czas? Warto zainwestować w siebie i własne zdrowie wybierając aktywny tryb życia, można po prostu pobiegać lub pójść na siłownię. Wysiłek fizyczny zwiększa wydzielanie endorfin, co pozwala poprawić samopoczucie i rozładować napięcie po rzuceniu palenia. Kiedy więc czujesz, że objawy odstawienia nikotyny zaczynają dawać się we znaki, postaw na sport i zamień frustrację na satysfakcję!